Zdrowie naszych pacjentek i pacjentów jak i naszego zespołu jest naszym największym priorytetem. Dlatego w aktualnym czasie zwiększonego ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dołożyliśmy wszelkich starań, by zapewnić Państwu jeszcze większe bezpieczeństwo podczas wizyty u nas. Męskie stopy leczenie | Podolog Mińsk Mazowiecki

MĘSKIE STOPY

    Stopy nie są jak opony, trzeba o nie dbać!

Można zauważyć, że niektórzy Panowie trywialnie traktują swoje stopy. Przedstawiając to obrazowo, stopy Mężczyzn można porównać do opon samochodu, jednak w przeciwieństwie do stóp, opony w samochodzie podlegają sezonowej wymianie.

Panowie, chyba dobrze by było, aby Wasze stópki posłużyły Wam kilkadziesiąt lat trzymając Was w pionie? Aby tak się stało, należy je „wulkanizować” samodzielnie lub u podologa. Przy „standardowej” eksploatacji stóp, wykonanie raz na pół roku profesjonalnego pedicure, znacznie ułatwi późniejszą, samodzielną pielęgnację w domu!

Natomiast stopy narażone na ekstremalne użytkowanie (np. przy uprawianiu sportu, pracy fizycznej), powinny zostać poddane ocenie podologicznej znacznie częściej – co kwartał, a nawet co dwa miesiące. Panowie, narastający naskórek blokuje Wasze receptory na stopach, co ma ścisły związek z Waszymi organami wewnętrznymi. Narażone są one na osłabienie i wolniejszą regenerację. Przykładowo, na piętach usytuowane są receptory odpowiadające za Waszą sprawność seksualną. Zdrowe i zadbane stopy, to bardzo ważny czynnik, odpowiedzialny za odpowiednią regenerację organizmu, co przekłada się na sprawne funkcjonowanie całego ciała.

Krótko mówiąc, aby zachować najwyższą formę – rozważ zgłoszenie się do podologa!